fbpx

Vacature
rijinstructeur

Word rijinstructeur en leer anderen veilig deelnemen aan het verkeer!

Je kunt bijdragen aan de groei van Rijschool RijZeker! We zijn op zoek naar een enthousiaste rijinstructeur om ons team te versterken.

Werken bij Rijschool RijZeker

Wij  zijn op zoek naar een rijinstructeur voor de regio Middelburg, Vlissingen.

Zoek je een nieuwe uitdaging als rijinstructeur? Of je nu parttime of fulltime wilt werken, wij staan open voor alle mogelijkheden. Heb je al ervaring of ben je nog in opleiding, wij geven je de kans om te ontwikkelen en je enthousiasme voor het rijonderwijs te delen met anderen.

Werken als rij-instructeur:

  • Je hebt al een WRM-pas of bent gemotiveerd om deze te halen.
  • Jouw communicatieve vaardigheden zijn uitstekend.
  • Je spreekt vloeiend Nederlands.
  • Engels als tweede taal is een pre.
  • Wij bieden een fulltime of parttime dienstverband.

Samenwerken met ons:

  • Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde instructeur.
  • Wij zorgen voor een auto.
  • Wij bieden goede werkomstandigheden.
  • Wij willen een geweldige partner om mee samen te werken.

Laat van je horen!

Neem contact met ons op en we bespreken elkaars wensen.
Wie weet kunnen we wat voor elkaar beteken.

Je bent rijinstructeur

Wil jij aan de slag als rijinstructeur? Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Of je nu op zoek bent naar een functie in loondienst of als zelfstandige wilt werken, wij bieden je volop mogelijkheden. Of je nu fulltime of parttime wilt werken, wij staan voor je klaar. Laten we snel een afspraak maken voor een eerste gesprek. Join our team!

Je bent in opleiding

Ben je geïnteresseerd om bij ons te werken en heb je nog geen stageplaats gevonden? Wij kunnen je helpen! Met de ondersteuning van een ervaren stagebegeleider leer je alle ins en outs van het beroep. Tijdens je stage bij RijZeker maak je direct kennis met onze effectieve leermethoden.

Laat je gegevens achter en we nemen zo snel mogelijk contact met je op